معرفی تِک‌چی

تِک‌چی یک مرکز خدمات ارزیابی و رتبه‌بندی است که بر اساس شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی اعتبار و کیفیت خدمات و شرکت‌ها را ارزیابی می‌کند.
شرکت خدمات فناوری تِک‌چی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ارتقا تولید محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان و باهدف افزایش صادرات محصولات فناورانه در حال حاضر به ارائه خدمات مشاوره‌ای و اجرایی- مدیریتی به دولت و بنگاه‌های بخش‌های خصوصی، دولتی و تعاونی فعال در عرصه فناوری‌های پیشرفته در کلیه حوزه‌های تجارت بین‌المللی و عرصه‌های مربوط به دیپلماسی فناوری و صنعتی است.
تِک‌چی با ترکیبی از مدیران مجرب باسابقه طولانی در حوزه تأسیس و مدیریت سازمان‌های فناور، حقوقدانان باسابقه و محققین و مهندسین حوزه‌های مختلف فنی هستند و در حال حاضر خدمات مختلف ارزیابی را در حوزه ارزیابی توانمندی شرکت‌ها، ارزیابی اعتباری شرکت‌ها، ارزیابی محصولات صادراتی و غیره ارائه می‌دهد.
این شرکت جهت سهولت و انجام ارزیابی‌ها و جلوگیری از بروز خطاهای انسانی و عملیاتی کلیه فرایند ارزیابی را به‌صورت کاملاً مکانیزه و تحت وب انجام می‌دهد و نتایج به‌صورت مکرر مورد بازبینی و تجدیدنظر قرار می‌گیرند و کلیه چک‌لیست‌های ارزیابی، بانک اطلاعاتی و نرم‌افزارهای محاسباتی و واسط‌های گرافیکی تحت وب و با امنیت لازم در اختیار مشتریان و ارزیابان شرکت قرار می‌گیرد.
همچنین کلیه مشتریان شرکت پس از انجام ارزیابی به مدت یک سال امکان بهره‌مندی از صفحه اختصاصی تحت وب برای نگهداری نتایج ارزیابی، تبادل‌نظر و اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان شرکت دارا هستند.