خبرنامه

hea

 

طرح شناسایی و ارزیابی مشاوران مدیریت در حوزه انتقال فناوری

 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باهدف توسعه و ارتقاء فرآیند انتقال فناوری در نظر دارد نسبت به شناسایی و ارزیابی شرکت‌های مشاوره مدیریت در حوزه انتقال فناوری اقدام نماید. برای این منظور شرکت تِک‌چی که پیشرو درزمیة ارزیابی شرکت‌ها است با الگوبرداری از مدل‌های مطرح بین‌المللی و با استفاده از نخبگان دانشگاهی در نظر دارد فرآیند ارزیابی شرکت‌های مشاوره مدیریت در حوزه انتقال فناوری را از تاریخ 13 اذر ماه با توجه به طرح فراخوان شروع نماید. در مرحله نخست شرکت‌های متقاضی با ثبت‌نام در طرح می‌توانند موافقت خود را نسبت به ارزیابی اعلام نمایند.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه فراخوان مراجعه نمایید و یا از طریق زیر با واحد ارزیابی (آقای دهقانی) تماس بگیرید:

تلفن تماس: ۲۲۶۰۴۴۸۵-۲۱
نشانی پست الکترونیکی: dehghani@techchi.ir

 

 

 

hea2

 


 

حمایت معاونت علمی و فناوری از شرکت‌های دانش‌بنیان در فعالیت‌های انتقال فناوری


به اطلاع کلیه شرکت‌های دانش‌بنیان می‌رساند، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و باهدف افزایش اثربخشی پروژه‌های انتقال فناوری در این شرکت‌ها در نظر دارد از شرکت‌هایی که جهت انتقال فناوری از مشاوره شرکت‌های مشاور انتقال فناوری توانمند استفاده می‌کنند تحت شرایط زیر حمایت مالی به عمل‌آورده و  بخشی از هزینه قراردادهای مشاوره را پرداخت نماید.
شرایط این حمایت به شرح زیر است:

  1. شرکت مشاوره گیرنده باید جزو شرکت‌های دانش‌بنیان باشد.
  2. شرکت مشاوره دهنده باید در طرح ارزیابی مشاوران مدیریت حوزه انتقال فناوری قبلاً  مورد ارزیابی معاونت قرارگرفته باشد یا جهت ارزیابی معرفی‌شده باشد.
  3. موضوع فناوری مورد انتقال به تأیید معاونت برسد.
  4. در صورت نیاز به حضور مشاورین ناظر در قرارداد فی‌مابین شرکت مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده هزینه این مشاوره توسط معاونت پرداخت خواهد گردید.

شرکت‌های علاقه‌مند به استفاده از این حمایت می‌توانند به آدرس اینترنتی www.Techchi.ir مراجعه  و جهت استفاده از این تسهیلات ثبت‌نام نمایند.

معاونت امور بین‌الملل و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

برای ثبت نام می‌توانید به صفحه ثبت نام مراجعه نمایید :